Чи шкідливо пити каву?

У кожного з нас є мрія, а може, навіть кілька. Але часто ми боїмося ділитися ними, а іноді навіть зізнатися собі в тому, чого так сильно бажаємо. Можливо, саме тому багато мрій так і не реалізуються. Залишаючись невисловленими, вони тьмяніють і забуваються.

Щоб задумане збувалося, важливо дотриматись однієї умови: мріяти самовіддано і неодмінно голосно говорити про свої цілі.

Уже багато років Jacobs надихає людей у ​​всьому світі мріяти і не сумніватися у їхньому виконанні. Слоган “Мрій з відкритими очима” – якраз про це. Адже все задумане може втілитись у життя, головне – зуміти почути свого внутрішнього мрійника. Як правило, повірити у це допомагають переконливі приклади.

Новий амбасадор – не єдина яскрава подія для Jacobs. Бренд запустив платформу «Поділись своєю мрією», де кожен може голосно заявити про свою потаємну мрію. При цьому зробити це дуже просто: написати про своє заповітне бажання, створити унікальний дрімборд і поділитися ним зі своїми друзями. в соціальних мережах. Зробити таку особисту та важливу заяву – дійсно сміливий крок.

Деякі користувачі зможуть дізнатися, як це, коли твоя мрія насправді відкрита не тільки твоїм друзям, а й усій країні. Експерти унікальної спільноти мрійників Jacobs ознайомляться з усіма роботами учасників та оберуть переможців, чиї мрії та фото прикрасять справжні білборди у кількох містах Росії. Отже, надихайтеся аромагією Jacobs, мрійте сміливіше і голосно заявляйте про свої цілі, з кожним разом наближаючись до їх втілення!

Корисні поради

У Росії каву почали вживати ще під час царювання Петра I, який звикли до даного напою, перебуваючи в Голландії, і після прибуття ввів звичай подавати його на асамблеях. Значно пізніше прихильницею кави стала Ганна Іоанівна. До цього дня кількість шанувальників цього напою не зменшується. Більшість громадян не уявляють свого ранку без магічного аромату та дивовижного смаку свіжозвареної кави. Однак суперечки про його шкоду чи користь не замовкають.

Головною діючою речовиною в каві є кофеїн, або 1,3,7-триметилексантин. Алкалоїд міститься у великій кількості не тільки в каві, а й у чаї, горіхах коли. Фармакологічна властивість кофеїну можна порівняти з теоброміном та теофіліном. Всі речовини надають збуджуючу дію на центральну нервову систему і є стимуляторами. Міцна кава посилює умовні рефлекси, підвищує розумову, фізичну та рухову активність, але надмірні дози кофеїну можуть призвести до повного виснаження нервових клітин, що негативно позначиться на стані здоров’я. .

Психостимулятори послаблюють дію наркотичних та снодійних речовин, збуджують судинні та дихальні центри. Під впливом міцної кави посилюється скорочувальна здатність міокарда, розширюються судини головного мозку, нирок, серця, що сприяє кращому насиченню киснем усіх тканин. Артеріальний тиск короткочасно підвищується, тому особам, які страждають на гіпертонію прийом кави протипоказаний. Проте ті, хто вживає каву систематично, не помічали зв’язку між прийомом напою та підвищенням артеріального тиску. Відповідно різкий стрибок відбувається тільки в осіб, які ніколи раніше не вживали кави.

Щоденний прийом міцної кави суттєво покращує настрій, знижує ризик розвитку депресії та інших нервово-психічних розладів. Відбувається активізація обміну речовин, знижується рівень холестерину, це позитивно позначається на здатності підтримувати стабільну вагу, мати відмінну фізичну форму. Крім того, кава перешкоджає розвитку атеросклерозу та цукрового діабету.

Якщо щодня вживати 4-5 чашок кави, знижується ризик розвитку цирозу. Особливо це актуально для осіб, які зловживають алкогольними напоями. Курці можуть знизити негативну дію тютюну, випиваючи кілька чашок напою.

Кавове зерно містить понад 2000 речовин. Після обсмажування у зерні залишається: фруктоза, сахароза, галактоза, органічні кислоти, ефірні олії, танін, кофеїн. Одна чашка міцної кави постачає в організм білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, які мають на здоров’я позитивний вплив.